SDE

У Хлопчицях на Самбірщині вшанували пам'ять Слуги Божого українського народу Йосифа Сліпого [фото]

19 лютого 2022
Друк E-mail
www.facebook.com
13 лютого з нагоди 130-ї річниці від дня народження Йосифа Сліпого у церкві св.Миколая с.Хлопчиці відбулося представлення виставки філателістичних і пропам'ятних матеріалів.

 

 

Парох храму о.Йосиф Бабій у своєму слові зупинився на важливості постаті Патріярха Йосифа для історії церкви і народу, розповів про його страдницький життєвий шлях та запросив до слова автора виставки Степана Павлішака.

Присутні на виставці мали можливість ознайомитися з цікавими філателістичними і пропам'ятними матеріалами, які видавалися у різних країнах світу куди з візитами прибував Йосиф Сліпий, а також друкувалися в Україні з нагоди пам'ятних дат та урочистих подій: листівки, конверти, марки, буклети, афіші і запрошення, світлини пам'ятників та пам'ятних таблиць, часописи.

Щиро вдячний мешканцям Хлопчиць за те, що з великим зацікавленням ознайомилися з експозицією, а о.Йосифу за запрошення і співпрацю.

Степан ПАВЛІШАК

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Теми: Рудківський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори