SDE

Благодійний греко-католицький дитячий садок «Ангелятко»

Друк E-mail

Na_podviri_dytsadkaАдреса:
Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко»
вул. Козловського, 59
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна 
Тел.: +380324438312

Ел. пошта: info@angeliatko.com
Веб-сайт: www.angeliatko.com

Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко» заснований 22 вересня 2007 р. з благословення бл. пам’яті владики Юліяна Вороновського, єпископа Самбірського-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Засновниками виступили релігійна громада УГКЦ у м. Дрогобичі (парафія Пресвятої Трійці) та Згромадження сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії. Це перший і єдиний християнський дошкільний навчальний заклад у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії, який діє на підставі Статуту і Ліцензії (АГ №287763).

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Дошкільний заклад має три групи загального розвитку для дітей віком 3-6 років з 10, 5 годинним режимом роботи. Групи комплектуються за віковими та родинними ознаками. Працює 8 педагогів, медсестра, бухгалтер та 5 працівників обслуговуючого персоналу. Директором дитсадка з 2010 р. є с. Євфросинія - Надія Сеник. Окрім с. Євфросинії з дітьми працюють ще 2 сестри Дрогобицької чернечої спільноти сестер св. Йосифа ОПДМ – с. Марія й с. Єремія. Згідно договору між засновниками сестри керують навчально-виховним процесом, забезпечують втілення місії всебічного розвитку дошкільнят інтегруючи принципи християнського виховання у всі види діяльності дітей.

Vypysknyi2011ikonopystancifizkulturasonsvjatoDenNezaleznostiigryukrainkaliturgiaMykolajproguljanka

Теми: Садок «Ангелятко»

Інші публікації за темою
^ Догори