SDE

Місії з мощами преподобномучениць Олімпії і Лаврентії в м. Рудки

03 вересня 2012
Друк E-mail
Місія сестер Згромадження св. Йосифа у м.Рудки на Самбірщині
1-2 вересня 2012 року з великим благоволінням адміністратор храму Пресвятої Євхаристії м. Рудки о. Богдан Ванівський приймав у церкві мощі блаженних преподобномучениць Олімпії Біди та Лаврентії Гарасимів, сестер Згромадження св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії.

У суботу мощі блаженних сестер урочисто зустріли та внесли до храму о. Богдан та численно зібрані парафіяни.

Протягом двох днів тривала спільна молитва. Молилися Божественну Літургію, Утреню, Молебень та Молебен до блаженних преподобномучениць. Вірні мали можливість послухати розповідь с. Павли Дубасюк про життя новомучениць, прикластися до мощей і попросити у блаженних сестер необхідних ласк для душі та тіла.

Парафіяни були помазані миром, освяченим на мощах новомучениць. Стараннями пароха було організовано перегляд документального фільму про преподобномучениць Олімпію та Лаврентію «Блаженні сестри, моліться за нас», знятого католицькою телестудією «Кана», де представлено праведне і повне довіри до Бога життя блаженних сестер, які вірно несли хрест дорогою страждань.

Сестри Згромадження св. Йосифа щиро вдячні пароху о. Богдану за можливість ознайомити ближче парафіян з життям та мучеництвом блаженних нашої Церкви Олімпії та Лаврентії та заохотити вірних до молитви за їх посередництвом.

Теми: Згромадження сестер св Йосифа Обручника, Рудківський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори