![](/images/resized/images/stories/events/2023/dec/jar_pryriz_300_270.jpg)
«Разом із Вами з молитовною вдячністю згадуємо, як Ви ще в часи підпілля нашої Церкви отримали з рук владики Михайла Сабриги дар священства», — мовиться у привітанні.
«Ваше жертовне душпастирське служіння принесло чимало плодів для нашої Церкви, яка, мужньо вийшовши з підпілля, ставала видимо присутньою у своїх храмах», — відзначив Глава Церкви.
Вітаючи владику Ярослава з ювілеєм священничого рукоположення, яке він отримав 4 грудня 1988 року, Глава УГКЦ не оминув увагою і його чернечого подвигу в Чині Найсвятішого Ізбавителя, до якого владика вступив вже як священник, та богословських студій у Вічному місті.
«Прийміть наші побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу на многії і благії літа», — побажав Блаженніший Святослав владиці Ярославу.
- Послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 2024 року до духовенства, монашества та мирян УГКЦ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)