
У святковому зверненні до вірних єпархії владика Ярослав наголосив: «Пасха Христова — це свято Життя, бо наш Спаситель „смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував“» (Див. повний текст послання). Адже Воскресіння Христове перетворило людську смерть на початок нового життя. Відтоді, долучаючись до Христа — Джерела життя, ми позбавляємося загрози вічної смерті.
Далі владика Ярослав наголосив: «Воскресіння Христове — це свято Радості, бо наш Спаситель звільнив нас від зневіри і смутку та дарував нам благодатну силу радіти там, де, здавалося б, абсолютно безнадійна ситуація». Крім того, радість Пасхи є не емоційним поривом, а духовним досвідом, що випливає з усвідомленої віри у величні плоди Воскресіння нашого Господа.
Архиєрей закликав вірних нести радість Пасхи всім тим, хто засмучений через різноманітні випробування світу цього, особливо тим, кого торкнулася важка хвороба чи негаразди, а ще більше тим, кого полонив вірус страху, тривоги і безнадії. «Щедро ділімося нею з тими, хто на своєму життєвому шляху ще не зустрів воскреслого Господа», — додав владика Ярослав.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- У Дрогобицькій духовній семінарії розпочався новий навчальний рік [фото]
- Проповідь з нагоди відкриття навчального року в ДДС (2025)
- На Алеї Героїв у Дрогобичі владика Ярослав освятив нові портрети полеглих воїнів [фото]
- У День Незалежності владика Ярослав очолив молитву за українське військо і справедливий мир
- Владика Ярослав у День Незалежності: Молімося за нашу спільну перемогу, працюймо для розквіту нашої землі та для блага нашого народу