Вітаючи новопоставленого архиєрея, преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, звернувся до нього, зокрема, з такими словами:
"Преосвященний владико Євгене!
Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Вашої Архиєрейської хіротонії.
На землях рідної для Вас Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ, до душпастирювання в якій Ви тепер приступаєте в новому служінні – Єписокпа-помічника, у різні роки працювали видатні душпастирі, богослови, проповідники та подвижники УГКЦ, які вписали славні сторінки в історію нашої Церкви. Вірю, що Вашою виваженою духовною поставою, мудрістю та життєвим досвідом Ви внесете неповторний вклад у розвиток нашої Церкви у Польщі, вміло зміцнюючи споконвічні духовні традиції, розвиваючи церковну спадщину наших великих предків та використовуючи здобутки сучасності.
Також сподіваюсь на продовження плідної співпраці між Перемишльсько-Варшавською Архиєпархією та Самбірсько-Дрогобицькою єпархією, які хоч зараз і знаходяться в різних державах, проте мають спільні коріння, бо колись становили єдину єпископію, одну з найдревніших в УГКЦ.
В цей особливо значимий для Вас день бажаю Вам, Преосвященний Владико, доброго здоров'я, міцності духу, успіхів у невпинних трудах на благо нашої Церкви та народу на многії і благії літа!"
Нагадаємо, що 4 листопада 2013 року, Святіший Отець призначив митрофорного протоієрея Євгена Мирослава Поповича Єпископом-помічником Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ у Польщі, надаючи йому титулярний осідок Горрецелії (Horrea coelias). Від 1996 року о. Євген виконував служіння протосинкела архиєпархії та пароха катедрального собору в Перемишлі.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви 2024 року до духовенства, монашества та мирян УГКЦ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)