SDE

Відбулись 2-й та 3-й тури реколекцій для священиків єпархії

12 жовтня 2013
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Владика Ярослав дякує о. Євгену Станішевському за духовні науки
Упродовж двох останніх тижнів у єпархіальному реколекційному будинку, що знаходиться у с. Стрілки на Старосамбірщині, відбулись 2-й та 3-й тури реколекцій для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Цього року дні духовної віднови проводить о.Євген Станішевський, духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Під час цьогорічних реколекцій священики роздумують над темою віри, її значенням у житті християнина та священичому служінні зокрема. Нагадаємо, що 2013 рік Божий проголошений Синодом єпископів УГКЦ Роком віри.

10 жовтня, в останній день реколекційних наук 3-го туру, відбулась заупокійна Божественна Літургія, яку відслужив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Під час Літургії єпископ разом з єпархіальним духовенством молились за упокій душі владики Юліана (Вороновського), першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, який відійшов у вічність 28 лютого цього року. Під час Літургії владика Ярослав пом'янув також усіх спочилих єпархіальних священиків.

Зазначимо, що реколекції для духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбуваються щороку, восени. Метою днів духовної віднови є створення можливості для священнослужителів в атмосфері спільної молитви часослова збагатити свій особистий духовний досвід завдяки духовним повчанням реколектанта та особистому спілкуванню з ним. 15-17 жовтня відбудеться останній, 4-й, тур цьогорічних реколекцій.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: реколекції, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори