![](/images/resized/images/stories/archive/golovetsko-2_300_270.jpg)
На завершення урочистостей настоятель храму прот. Іван Германович подякував архиєрею за пастирський візит, присутнім отцям та вірним за те, що розділили радість народження нової святині у с. Головецько. Відтак пам’ятними грамотами правлячого архиєрея відзначено жертводавців новозбудованого храму.
о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії
Довідка
28 січня 2007 року пожежа знищила старий дерев’яний храм Богоявлення Господнього, який був збудований у 1873 році. Громада відразу взялась за будівництво нової церкви. 14 липня 2007 року владика Юліян (Вороновський) освятив наріжній камінь під забудову майбутньої святині.
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]