30 листопада у місті Старий Самбір було відкрито пам'ятник провіднику ОУН Степанові Бандері. Урочистість розпочалася панахидою за душу бл.п. Степана та благословенням постамента. Богослуження відправили духовенство УГКЦ та УПЦ КП на чолі із Преосвященнійшим Владикою Ярославом (Прирізом) та Преосвященнійшим Владикою Матфеєм (Шевчуком), керуючий справами Дрогобицько-Самбірської Єпархії УПЦ КП. Після молитви організаторами було проведене урочисте віче та концерт.
Джерело: сайт катедрального храму Пресв. Трійці
- Владика Ярослав здійснив душпастирські відвідни парафії на Мостищині [фото]
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]






