
Дякую Богові за можливість співпрацювати з Вами у реалізації Божого Промислу стосовно Божого люду загалом і українського народу зокрема. Я вдячний також за всіх, кого Господь посилав мені на життєвих стежках – у підпільній Церкві, у монашестві, священстві і єпископстві. Нехай Господня Десниця завжди направляє і кріпить Вашу путь, особливо в тих непростих життєвих обставинах які переживає наш народ у часі війни. За молитвами Пресвята Богородиці та всіх святих землі української просіявши, випрошую для Вас у Господа духовної наснаги, душевного миру та міцного здоров’я.
З вдячністю та запевненням про молитовну пам’ять, щиро Ваш у Христі Господі,
Владика Ярослав (Приріз),
Єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Української Греко-Католицької Церкви
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]
- Проповідь на свято Найсолодшого Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа – Людинолюбця (2026)






