![](/images/resized/images/stories/events/2024/mar/jp_dn_300_270.jpg)
Дорогий наш владико Ярославе!
Вітаємо Вас з Днем Народження! Молитовно бажаємо Вам кріпості! Нехай Господь зміцнить Ваше здоров’я! Нехай благословить усі Ваші труди і старання у нашій єпархії та цілій Українська Греко-Католицька Церква! Щиро бажаємо Вам Божого благословення, миру, рясних Божих дарів і невичерпної духовної радості! Нехай Господь не залишає Вас без своєї благодаті, подає сили для нових звершень, дарує довгих і благих років земного життя! Нехай надія гріє душу, посмішка зріє на вустах, а радість до життя та нових архипастирських звершень завжди відображається у ваших щасливих очах!
На многая літа, Преосвященний владико Ярославе!
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]