![](/images/resized/images/stories/events/2023/oct/sad/386332813_375925584761876_2672813940767535963_n_300_270.jpg)
Особливістю ЗДО Святого Миколая СДЄ УГКЦ є глибоке християнське виховання дітей, що сьогодні так потрібно для розвитку нашого суспільства. Владика Ярослав привітав митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, дякуючи за приїзд та очолення молитви (див. повний текст слова). Єпископ висловив слова вдячності архиєпископу Вісвальдасу Кульбокасу за особливу прихильність до України та сприяння у встановленні цього садочку.
Відтак були зачитані грамоти про призначення о. Любомира Григеля адміністратором закладу, а пані Люби Войтко - директором. Владика Ярослав також подякував всім меценатам та присутнім за молитву та допомогу.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
Фото Сніжани ЩУР
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]