![](/images/resized/images/stories/events/2023/mar/60_juvilei_300_270.jpg)
Преосвященний Владико Ярославе, прийміть щирі вітання з ювілеєм, а також уклін за відданість Церкві та ввіреній Вам пастві, за невтомну працю, щире й добре серце. Ваші слова завжди наповнені глибоким змістом і проникають у найпотаємніші куточки людських душ, закликаючи до милосердя, співчуття, прагнення піклуватися про ближнього й творити добро.
Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують Вам тілесне здоров'я та міцність духу, благодать і довголіття, успіхів у Вашій самовідданій праці в Господньому винограднику!
На многії і благії літа, Преосвященний Владико!
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]