![](/images/resized/images/stories/events/2022/nov/zdn/314637220_3193381140973416_2193877000453967078_n_300_270.jpg)
У Архиєрейській Святій Літургії владиці співслужили адміністратор храму о.Віталій Гірняк, о.Михайло Сабат, о.Йосиф Бабій, о.Олексій Семків, протодиякон Богдан Криницький, прислуговували брати-семінаристи Андрій Пуців, Роман Мицько. На вшанування пам'яті прибули паломники із спільноти Лицарів Колумба з храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Львова.
Після завершення Богослужіння о.Віталій подякував владиці за візит на парафію і всі процесійно вирушили до каплиці на території меморіального комплексу, де було відслужено молебен до Блаженного Григорія Лакоти, відбулося Водосвяття і мирування.
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Відбулася щорічна проща до Рудківської ікони Пресвятої Богородиці [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]