![](/images/resized/images/stories/events/2020/dec/poh/media-share-0-02-05-0777124fde32f9fece8bc5c3d4605ea734a0302dc5a7b32ad0dd8bf639c3182a-20e67df0-9bed-4850-bad2-14ba6905c49d_300_270.jpg)
Після завершення Літургії відбувся чин останнього цілування та перенесення домовини на місцевий цвинтар, де присутні помолились панахиду та передали тіло землі.
Напередодні, 4 грудня, владика Григорій відслужив над домовиною покійного священика чин ієрейського парастасу.
Після завершення парастасу владика Григорій поділився з присутніми своїми спогадами про покійного о. Івана, біля якого сформувалось його покликання до священства. Владика Григорій пригадав, як одного разу о. Іван прийшов до школи, щоб виголосити катехизу. «Він вмів по-простому розповідати про Бога», — зазначив єпископ.
За словами владики Григорія, особливу роль о. Івана відіграв у формуванні його покликання до священства і підтримував під час навчання у семінарії. «Отець Іван не багато розповідав мені про священство, але багато мені показував. Це був чоловік, де не було подвійного дна, і ця щирість пригортала до нього людей», — наголосив проповідник. Владика закликав священиків, щоб подібно підтримували своїх семінаристів на їх дорозі до священства.
«Сьогодні я мисленно цілую ті руки, які так часто мене підтримували в житті, провадили і складались в молитві за мене. Мені бракуватиме його молитов. Проте віра підказує мені, що відтепер він молитиметься в іншому місці — перед Богом», — сказав у підсумку єпископ.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]