![](/images/resized/images/stories/events/2019/nov/drovobych_300_270.png)
СПІВЧУТТЯ
дружині, рідним, командиру та всьому особовому складу військової частини А1108
з приводу загибелі старшого лейтенанта Богдана ШАЦЬКОГО
Слава Ісусу Христу!
Із вірою у воскресіння ми сприйняли сумну звістку про загибель нашого брата у Христі – блаженної пам’яті воїна Збройних Сил України Богдана ШАЦЬКОГО, командира батареї 15 реактивного артполку у Дрогобичі.
У тривожні дні збройного протистояння на східних теренах України разом із кращими синами нашого народу він сумлінно сповняв свій громадянський та військовий обов’язок перед Вітчизною, протистоячи російській збройній агресії, захищаючи цілісність і соборність нашої держави та мирне майбутнє українського народу.
Єднаючись із всією Україною у спільній молитві за всіх невинно полеглих героїв нашої землі, дякуємо Богові й за дар земного життя Богдана, адже, за словами нашого Господа, «немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх» (Ів.15,13).
Висловлюю глибоке та сердечне співчуття з приводу загибелі блаженної пам’яті старшого лейтенанта Богдана ШАЦЬКОГО. Нехай Господь Бог кріпить родину, близьких і побратимів у цьому важкому випробуванні, а переставленому слузі Божому Богданові дарує вінець небесної слави й вічную пам’ять.
Благословення Господнє на Вас!
владика Ярослав Приріз,
Єпископ Самбірсько-Дрогобицький
Української Греко-Католицької Церкви
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]