SDE

Вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода "Обери життя! Захисти сім'ю! Збережи Україну!" [відео&фото]

15 жовтня 2019
Друк E-mail
Фото Оксани СЛИВ'ЯК
13 жовтня вулицями Дрогобича пройшла молитовна хода під гаслом "Обери життя! Захисти сім'ю! Збережи Україну!". Захід організувала Комісія у справах родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії та ГО "Рух за життя". Ходу очолив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Участь в ній взяли також священики і вірні парафій Дрогобиччини, а також представники громадськості.

Хода розпочалась біля Катедрального собору Пресвятої Трійці та завершилась на площі Тараса Шевченка. Під час ходи відбувалась молитва на вервиці за українські родини, яку провадила спільнота "Матері в молитві". Відтак відбувся чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці.

Відеорепортаж Молодіжного телебачення

Звертаючись до присутніх, владика Григорій зазначив: "Чому так сьогодні розпадаються сім'ї? Чому так легко доходить до розлучень? Багато можна відповідей дати і назвати різних причин. Але всі вони зведуться до однієї причини - бракує любові, основним виміром якої є жертовність, служіння. Якщо ти хочеш домінувати, якщо ти завжди правий, як тоді така сім'я може бути щасливою? Як вона може існувати?" Дякуючи організаторам і учасникам ходи, владика Григорій додав, що Молитовна хода "Обери життя! Захисти сім'ю! Збережи Україну!" стала нагодою для християнських родин подякувати за дар один одного. Батьки змогли подякувати Богові за дітей, а діти - за батьків. "Господь дарує нас один одному як великий скарб як своє благословення", - сказав у підсумку владика Григорій.

На завершення усім учасникам ходи, а також усім, хто долучився до її організації, подякував о. Василь Нестер, Голова Патріаршої комісії у справах родини..

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Світлини Молодіжного телебачення

Теми: Григорій (Комар), Комісія сім'ї та родини

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори