SDE

Владика Ярослав висловив духовну солідарність і співчуття постраждалим і родинам загиблих внаслідок обвалу житлового будинку в м. Дрогобич

28 серпня 2019
Друк E-mail
Фото пресслужби Дрогобицької міської ради
Зі словами солідарності й співчуття владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, звернувся в листі адресованому Міському голові м. Дрогобич Тарасу Кучмі.

 

Вельмишановному панові Тарасові Кучмі,

Міському Голові Дрогобича

Слава Ісусу Христу!

Вельмишановний Пане Міський Голово,

З великим сумом ми сприйняли трагічну звістку, що раннім ранком 28 серпня 2019 р.Б. стривожила не тільки мешканців м. Дрогобича, але й усіх громадян нашої держави. Обвал частини житлового будинку по вул. Грушевського приніс горе у сім’ї дрогобичан, які втратили своїх рідних і близьких; кілька осіб важко поранені; багато людей втратили житло і майно.

У ці важкі хвилини від усіх вірних Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ через Вас хочу висловити нашу духовну солідарність і сердечні співчуття усім тим, хто постраждав від цієї жахливої події. Разом з Блаженнішим Святославом, Главою й Отцем УГКЦ, запевняю, що ми молимось за упокій жертв та за швидке видужання поранених, обіймаючи та втираючи сльозу кожному постраждалому.

Молю Господа, щоб поблагословив старання органів влади з ліквідації наслідків цього лиха, та закликаю наших вірних, а також всіх людей доброї волі, не залишатися байдужими до біди ближніх, а надавати посильну допомогу.

Благословення Господнє на Вас!

владика Ярослав (Приріз),

Єпископ Самбірсько-Дрогобицької Єпархії

Української Греко-Католицької Церкви

Теми: Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори