![](/images/resized/images/stories/events/2019/may/skl/60795345_2205869279724612_4604639201160331264_o_300_270.jpg)
Монографія видана до 150-ліття бл. свщм. Климентія Шептицького, яке громадськість відзначатиме 17 листопада 2019 року. Вона висвітлює всі періоди життя Климентія Шептицького,проілюстрована фотографіями та графікою з різних архівів.
Начальник відділу культури РДА Василь Федірко висловив своє захоплення працею автора книги,а директорка ЦБС Галина Мига та о. Тарас Рисей подякували Івану Матковському за цікаву і пізнавальну зустріч,за популяризацію видатних постатей нашої історії братів Шептицьких та висловили надію і побажання,що дослідження славних сторінок нашої минувшини буде продовжуватися.
Автор монографії відповів на запитання присутніх та подарував бібліотеці книги. Опісля відбулася цікава зустріч автора з студентами та викладачами медичного коледжу.
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Паломники з Самбора здійснили пішу прощу до Билич [відео]
- У Самборі відбувся вечір пам'яті о. Степана Рисея [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Дубрівка на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Монастирець на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав: Лише Господь спроможний відпустити людський гріх і розірвати його окови [фото]