![](/images/resized/images/stories/events/2019/feb/tuh/img_20190215_130250_hdr_300_270.jpg)
У своїй проповіді владика акцентував увагу на євангельському уривку свята, в якому йдеться про принесення дитя Ісуса Його батьками в Єрусалимський храм для посвяти Господу, а саме на події, коли Марія передає свого Сина на руки благочестивого старця Симеона. Єпископ зазначив, що це є дуже глибокий жест, бо насправді Марія віддає Сина не лише для Симеона, а віддає усьому людству, що чекало Його приходу. "Вона віддає Його всім людям, які потребують Його і готові прийняти це спасіння, що приходить нам з неба. Це є сповненням усього Старого Завіту, який приготовляв людей до приходу Божого Сина", - наголосив проповідник.
На завершення богослужіння відбувся Чин освячення Стрітенських свічок. Опісля владика привітав усіх присутніх із храмовим празником та побажав усім вірним зростати у вірі та любові, вдивляючись у постать старця Симеона та пророчиці Анни, які посвятили себе Богу.
Повідомив бр. Володимир Литвин
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- У с. Сможе на Сколівщині освячено наріжний камінь під будівництво нового храму [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]