SDE

«Мир починається з Мене»: у Карітасі відбувся круглий стіл [фото]

14 лютого 2019
Друк E-mail
Фото Уляни ЯЖИК
Вкінці минулого тижня, у місцевому осередку Карітас, пройшло обговорення питань та проблем, які виникли внаслідок військового конфлікту на Сході України, а саме відбувся  круглий стіл на тему«Взаємодія релігійних, громадських та державних організацій  в напрямку розбудови миру» .

В дискусії взяли участь: Артур Деска, голова наглядової ради української гуманітарної групи та почесний директор центру волонтаріату Карітасу, о.Ігор Цмоканич, представник ГО «Дрогобич SOS – Допомога Армії», Асан Якубов, голова правління Кримськотатарської громади Дрогобича «Іхсан – Щирість», а також представники державних служб, внутрішньо - переміщені особи, громадські активісти та інші.

Говорили про роль та участь церкви в розбудові миру, про внесок державних служб, взаємодію та співпрацю різних груп населення та чому важливо бути волонтером. Також працювали над ідеями співпраці та партнерства у напрямку миробудування.

«В нас працюють психологи та соціальні працівники, до яких можна звернутися за допомогою, підтримкою чи порадою. В рамках проекту проводимо найрізноманітніші тренінги та групи інтересів, живі бібліотеки, кіноклуби, а також можна скористатися психологічною допомогою. Наш проект спрямований на згуртування громади та покращення комунікації між різними групами населення», зазначила Олена Угрин, координатор проекту.

Довідка: Проект «Об’єднуючи людей заради миру» спрямований на стабілізацію суспільства за допомогою ефективної місцевої інтеграції вимушено переміщених осіб і підтримки подолання наслідків, відновлення і примирення з місцевою громадою.

Ціллю проекту є відновлення соціальної згуртованості, довіри і співробітництва в громаді шляхом примирення і миробудівництва.

Уляна Яжик,
прес – служба БФ «Карітас СДЄ»

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Теми: карітас

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори