SDE

День молитви за дітей-сиріт

28 жовтня 2023
Друк E-mail

syrotyУ цей день Церкви по всій Україні приділяють особливу увагу дітям, які залишилися без піклування батьків. Метою Дня молитви є нагадати людям про Боже ставлення до таких дітей і допомогти побачити шляхи, як їм допомоги. Адже лише активною дією ми зможемо виконати Боже повеління «зглянутися над сиротами» (Якова 1, 27).

День молитви проводиться у другу неділю листопада; основні заходи відбуваються під час недільної служби.

День молитви за сиріт — ініціатива, яка поширена в цілому світі і має на меті духовно підтримати ту категорію людства, яка в силу своїх обставин осиротіла. Всі ми є діти Божі, маємо обов’язок молитися один за одного. Тому є визначений день 2 неділя листопада. День молитви за сиріт, яка об’єднає спільноти віруючих людей і молитви за потреби сиріт.

Прохання на сугубій ектенії під час богослужіння за дітей-сиріт

Ще молимось за дітей – сиріт, щоб вони зростали у вірі та надії на Господа і особисто в житті відчували Його батьківську любов і турботу, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Ще молимось за сиріт, що позбавлені батьківської чи материнської любові, зціли їх, Господи, від зранень душевних і тілесних, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Ще молимось за всіх батьків, опікунів, вихователів та людей доброї волі, які піклуються про дітей-сиріт. Благослови, Господи, їхню благородну працю, наповни їхні серця Твоєю любов’ю, щоб вони допомагали знедоленим дітям відчути сімейне тепло, благаємо Тебе, вислухай і помилуй.

Молитва за дітей сиріт

Всемогутній і Милосердний Боже, наш Небесний Отче! До Тебе заносимо сьогодні наші вдячні і благальні молитви. Дякуємо Тобі за дар життя кожної людини і кожної дитини.

Ласкаво просимо Тебе, Небесний Отче: поблагослови дітей-сиріт, покинутих, позбавлених батьківської турботи та любові. Зігрій їхні серця, збери їх під Свої крила, щоб вони відчули Твоє піклування, сповнене любові і милосердя та втішилися радістю, що у Тобі мають найкращого Батька. Зціли їхні серця від зранень фізичних і духовних. Вилий на них повноту Твоєї любові і Твого милосердя. Поблагослови, Небесний Отче, усіх людей і всі сім’ї, які опікуються сиротами, щоб Твій мир і Твоя благодать завжди перебували з ними.

А Ти, Пресвята Богородице, Мати і Заступнице наша, потіхо і прибіжище сиріт, покрий своїм небесним Покровом усіх дітей та будь для них ласкавою і люблячою Матір’ю.

Амінь.

Теми: карітас

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори