SDE

Викладачі й студенти навчальних закладів Дрогобича розпочали навчальний рік з молитви [фото]

14 вересня 2018
Друк E-mail
Фото Студентського капеланства
12 вересня у Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбулася спільна Літургія з нагоди нового навчального року для викладачів та студентів навчальних закладів міста Дрогобич. Свята Літургія пройшла у супроводі народної хорової капели «Гаудеамус» (під керівництвом директора інституту музичного мистецтва професора Степана Дацюка).

На урочистому Богослужінні був присутній професорсько-викладацький склад та студентство Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, викладачі та учні ліцею і коледжів Дрогобича, прихожани церкви. Очолив Святу Літургію о. Мирослав Соболта в супроводі капеланів університету, коледжів та ліцею: о. Олега Кекоша, о. Євгена Макогона, о. Олега Турківа, о. Петра Сюська, о. Дениса Богатка.

Керівник Центру академічного душпастирства о. Олег Кекош привітав присутніх з початком навчального року та передав щирі побажання і благословення від владики Ярослава і владики Григорія. Завершилося Богослужіння спільним фото духовенства, викладачів та народної хорової капели «Гаудеамус».

Слід зазначити, що святкова Літургія на початок нового навчального року – це особливий чин, у якому просять Божої допомоги в осягненні доброго і корисного в праці та навчанні.

Центр академічного душпастирства

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: студентське капеланство

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори