![](/images/resized/images/stories/events/2021/nov/uni/dsc06963_300_270.jpg)
Вітаючи професорку Валентину Бодак, владика Ярослав зазначив: "Вельмишановна пані професор Валентино, я впевнений, що Ваша робота на новій посаді буде багатою на нові ідеї, відкриття, мудрі та далекоглядні рішення, бо інтелігентність, професіоналізм і набутий життєвий досвід з Божим благословенням стануть міцним підґрунтям для виховання високоморальної, освіченої, патріотичної молоді нашого рідного Дрогобича, Прикарпаття та України в цілому".
Єпископ побажав новообраній ректорці, щоб нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді тривала під покровом Пресвятої Богородиці. "Хай Вас завжди супроводжують творче натхнення, основане на християнсько-моральних цінностях, оптимізм, гармонія, постійне духовно - інтелектуальне зростання та відчуття поваги з боку тих, хто Вас оточує. Хай ніколи не вичерпується Ваша людська принадність, доброта, відкритість, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Хай незмінним буде Ваше кредо – вірно служити Богові та українському народові".
Відтак новообрану ректорку привітали: ректорка університету в 2012 – 2021 рр. професор Надія Скотна, голова Дрогобицької об'єднаної територіальної громади Тарас Кучма, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Роман Шлярп, голова Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія Яцейко та голова профкому працівників університету Олена Куцик.
Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]