SDE

Владика Ярослав привітав новообрану ректорку Дрогобицького педуніверситету [фото]

30 листопада 2021
Друк E-mail
Фото Пресслужби СДЄ
30 листопада, в актовій залі головного корпусу університету відбувся розширений ректорат Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з нагоди представлення новообраної ректорки, докторки філософських наук, професорки Валентини Бодак. Новообрану ректорку привітали владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, та о. Олег Кекош, капелан університету. 

Вітаючи професорку Валентину Бодак, владика Ярослав зазначив: "Вельмишановна пані професор Валентино, я впевнений, що Ваша робота на новій посаді буде багатою на нові ідеї, відкриття, мудрі та далекоглядні рішення, бо інтелігентність, професіоналізм і набутий життєвий досвід з Божим благословенням стануть міцним підґрунтям для виховання високоморальної, освіченої, патріотичної молоді нашого рідного Дрогобича, Прикарпаття та України в цілому".

Єпископ побажав новообраній ректорці, щоб нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді тривала під покровом Пресвятої Богородиці. "Хай Вас завжди супроводжують творче натхнення, основане на християнсько-моральних цінностях, оптимізм, гармонія, постійне духовно - інтелектуальне зростання та відчуття поваги з боку тих, хто Вас оточує. Хай ніколи не вичерпується Ваша людська принадність, доброта, відкритість, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Хай незмінним буде Ваше кредо – вірно служити Богові та українському народові".

Відтак новообрану ректорку привітали: ректорка університету в 2012 – 2021 рр. професор Надія Скотна, голова Дрогобицької об'єднаної територіальної громади Тарас Кучма, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Роман Шлярп, голова Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія Яцейко та голова профкому працівників університету Олена Куцик.

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Теми: Ярослав (Приріз), студентське капеланство

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори