SDE

Вистава-трагедія «Дрогобицька Голгофа» з нагоди 25-ліття СДЄ у м. Бориславі [фото]

01 квітня 2018
Друк E-mail
Фото Прес-служби СДЄ
31 березня в м. Бориславі, в Палаці культури, з нагоди 25-ліття з дня заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбувся показ вистави-трагедії «Дрогобицька Голгофа». У виставі відтворено події, пов’язані з мученицькою смертю Дрогобицьких Блаженних священомучеників Северіяна, Якима та Віталія. Автором сценарію трагедії є Тарас Метик, головний режисер - Олександр Король.

Святкуючи 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ми дякуємо Богові, що давав нам мужніх єпископів, безстрашних священиків, молитовних ченців та черниць, відважних мирян, котрі з любові до Бога, до своєї Церкви, свого народу та України поклали своє життя у далеких просторах Сибіру, Казахстану та на нашій рідній землі. Дрогобицька Гологофа засвідчує про них, про їхню вірність правді, вірність Богові. Схилімо сьогодні свої голови як вдячність Господу за Його велике милосердя до нас та увіковічмо тих, хто вірно боровся та поклав своє життя з любові до Бога та ближніх. В теперішні непрості часи, які переживає Україна - війну на Сході - як ніколи ми усвідомлюємо потребу знати й пам'ятати про події минулого, щоб вони не повторювались знову…

Єпископ подякував усім присутнім на заході, мешканцям і гостям Борислава висловив вдячність організаторам: Тарасу Метику – автору сценарію трагедії «Дрогобицька Голгота», Миколі Гнатенку – директору і художньому керівнику Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича, Олександру Королю - Головному режисеру, акторам і технічному персоналу, які представили глядачам трагедію «Дрогобицька Голгота». Владика Ярослав також подякував за сприяння в організації заходу, міському голові Борислава - Ігорю Яворському, о. Роману Василіву - бориславському декану та місцевому духовенству.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Ярослав (Приріз), Бориславський деканат, ювілейний рік

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори