![](/images/resized/images/stories/events/2017/apr/molytva_soldata_300_270.jpg)
Пані Слава щодня ходить до храму, де разом зі спільнотою «Матері в молитві» молиться. «Ми постійно молимося за навернення Росії, за навернення внутрішніх і зовнішніх ворогів, аби вони зрозуміли, що вони неправильно роблять», – розповідає мама загиблого Героя.
«Я ходжу до сповіді дуже часто, – каже жінка, – і від цього стає набагато легше. Гнів і ненависть, які були в мені, просто розчинилися… Ми прості смертні люди, ми мусимо вмирати. І якщо хочемо власної держави, також мусимо віддавати власних синів».
Син Тарас обіцяв мамі, що Україна буде. І мама Слава в цьому не сумнівається.
- Паломники з Самбора здійснили пішу прощу до Билич [відео]
- У Самборі відбувся вечір пам'яті о. Степана Рисея [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Дубрівка на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Монастирець на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав: Лише Господь спроможний відпустити людський гріх і розірвати його окови [фото]