SDE

Великодні канікули дітей із Сходу на Галичині [фото]

27 квітня 2017
Друк E-mail
Фото Уляни ЯЖИК
15 дітей із опікунами завітали до БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» із Авдіївки на великодні канікули. Дітей гостинно прийняли місцеві сім’ї, де для них були створені комфортні умови для проживання впродовж 3 - х днів, а відтак вони мали можливість познайомитись із галицькими традиціями.

Цих 10 днів були насиченими на різні цікаві заходи: молитва, Літургія, різноманітні майстер – класи по писанкарству, іконопису, прогулянки та поїздки сусідними містами, участь у «Великій гаївці»,Ляльковий театр, зоопарк «ЛІМПОПО», кінотеатр, театр ім.Ю. Дрогобича, та багато іншого. Смачно та корисно юних гостей годували у християнському кафе "Витанія".

«Дякую за все, що для нас зробили. Було дуже гарноі у мене багато веселих емоцій! Дуже дякую. Бажаю всього вам найкращого» Марія із Авдвївки.

«Я дуже вдячний вам за теплий прийом та смачну їжу» Гліб, 12 років.

Не можна було приховати дитячі та й дорослі емоції, коли наближався час від’їзду. Опікуни щиро дякували родинам, які їх приймали і натомість запрошували у гості. Усі залишились задоволеними від отриманих нових відчуттів та вражень. Щиро дякуємо усім, хто долучився до створення таких веселих канікул для діток зі Сходу.

Прес – служба БФ»Карітас СДЄ»,
Уляна Яжик

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: карітас

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори