SDE

Блаженніший Святослав закликав вірних УГКЦ до молитовного стояння за Україну

11 лютого 2017
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Блаженніший Святослав
З таким закликом 11 лютого Глава і Отець УГКЦ звернувся до усіх вірних, перебуваючи в Дрогобичі з нагоди Всеукраїнської прощі монашества.

"Хочу сьогодні закликати усе наше монашество і вірних нашої Церкви до усильної молитви за Україну, адже, як ви всі знаєте, останні тижні були позначені найбільшими за останні два роки кровопролитними боями на Сході України", - сказав Блаженніший Святослав.

Глава і Отець УГКЦ пригадав вірним заклик Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ про безперервну молитву і піст за мир в Україні, датований 17 червня 2014 року Божого. "Щодня о дев’ятій годині вечора кожен син і донька нашої Церкви стоїть і молиться за Україну. Прошу вас не занедбайте цього стояння!" - сказав проповідник. Крім того, кожен день тижня є присвячений молитві в окремому наміренні: понеділок - за владу, вівторок - за ворогів, середа - за військо, четвер - за правоохоронні органи і поліцію, п'ятниця - за переселенців, поранених і постраждалих під час війни, субота - за усіх убієнних у цій війні, неділя - за мир в Україні.

"Кожна наша єпархія та екзархат мають визначений день строгого посту за Україну. Ми у Києві постимо у понеділок, розпочинаючи цей ланцюжок. Будь ласка, підхоплюйте його і не занедбуйте його!" - закликав вірних Блаженніший Святослав.

На думку Глави й Отця УГКЦ, богопосвячені особи мають бути для вірних прикладом і вчителями неустанної молитви й посту за Україну.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Блаженніший Святослав

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори