![](/images/resized/images/stories/events/2017/jan/zun/dsc04234_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Ярослав наголосив, що євангельська розповідь про ув'язнення св. Івана Хрестителя пригадує важливу істину: там, де вичерпуються людські засоби боротьби з неправдою, там Бог підхоплює ініціативу. "Бог Своєю силою довершує те, що ми, люди, в Його ім’я розпочали", - додав єпископ.
Подібну закономірність підтверджує історія українського народу. 22 січня українці святкують «День соборності України − свято української єдності». Цей день засвідчив, що Бог присутній серед нашого народу, Він доповнював і продовжував чинити те, що розпочали українські Предтечі чи Кобзарі. "Єдність, яка згуртувала і укріпила наш народ, дала змогу створити єдину державу", - додав проповідник.
Наприкінці проповіді єпископ закликав вірних усердно молитись Бог за єдність українського народу, адже єдність - це сила народу.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]