SDE

Владика Григорій освятив дзвіницю на парафії свв.Володимира й Ольги [фото]

25 липня 2016
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
24 липня, у день блаженної Ольги княгині Київської, владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відвідав з душпастирським візитом храм свв. Володимира і Ольги м. Дрогобича. При вході до храму архиєрея віршами і з короваєм привітала парафіяльна молодь.

Відтак владика Григорій звершив чин освячення новозбудованої дзвіниці і трьох дзвонів, названих іменами Миколай, Іван-Марко, Любомир. Далі відбулась святкова Божественна Літургія і водосвяття. Після завершення богослужіння єпископ вручив о. Роману Гринашу, адміністратору храму, та громаді вірних подячні грамоти.

Увечері, на храмовому подвір'ї відбулось парафіяльне свято, під час якого музичну програму виконав молодіжний гурт, відбулись веселі ігри і частування солодощами.

Додамо, що наріжний камінь під новозбудовану дзвіницю було закладено 15 квітня 2015 року Божого. Завдяки жертводавцям і старанням вірних за рік будівництво дзвіниці було завершене.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Григорій (Комар), Дрогобицький деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори