SDE

Владика Теодор (Мартинюк) провів ІІІ-й тур реколекцій для священиків єпархії

02 жовтня 2015
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
1 жовтня завершився ІІІ-й тур реколекцій для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Завершальний тур цьогорічних реколекцій провів владика Теодор (Мартинюк), єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Упродовж духовних наук реколектант ділився зі священиками роздумами над 21-м псалмом, який розпочинається словами: "Боже, Боже мій, чому ти мене покинув". Даний псалом порушує тему страждань, яких людина зазнає ззовні і які також глибоко переживає їх внутрішньо. За словами владики Теодора, тема страждань є досить непростою, адже у ній не існує легких і швидких розвязок.

Коли душпастир зустрічає людину, котра потрапила в складну ситуацію, подібно як це було з автором 21-го псалма, тоді йому потрібно стати на сторону цієї людини. "Деколи життєві обставини настільки складні, що бракує слів для розради. У такому випадку ми можемо запропонувати спільну молитву, важливо також спрямувати людину на дорогу Божої волі", - наголосив владика Теодор.

Під час духовних наук реколектант наводив приклади з життя сучасних праведників: Блаженного Климентія (Шептицького), Блаженного Леоніда (Фьодорова) та о. Порфирія (Чучмана). Ці Божі праведники, хоча і зазнавали в житті великих поневірянь за віру в Бога, залишались в той сам час вірними Божій волі.

Наприкінці реколекцій владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, подякував владиці Теодору за духовну мудрість, якою реколектант ділився зі священиками впродовж чотирьох днів духовної віднови.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Теодор (Мартинюк), реколекції, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори