![](/images/resized/images/stories/events/2015/sep/hre/dsc08492_300_270.jpg)
Зазначимо, що напередодні, 26 вересня, високопреосвященний Ігор, митрополит Львівський, відслужив у парафіяльному храмі Велику Вечірня з литією. Богослужіння супроводжував хор Дрогобицької духовної семінарії. Відтак митрополит очолив Хресну дорогу, яку вірні молились в наміренні миру в Україні.
Звертаючись до присутніх, владика Ігор наголосив, що справжній мир може запанувати лише за умов справжньої любові людей до Христа. Проповідник навів за приклад безкорисливу жертовність українських волонтерів, що понад рік допомагають українським воїнам.
Завершились урочистості святковою Архиєрейською Літургією, яку 27 вересня владика Ігор, митрополит Львівський, у співслужінні владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, владики Василя, екзарха Харківського, та священиків Дрогобицького деканату. Перед початком богослужіння духовенство привітали учасники парафіяльного театру на ходулях, керівником якого є о. Андрій Бунь, сотрудник парафії. Молодь, зодягнена в українські національні костюми, зустріла гостей парафії під звуки трембіт.
Після завершення богослужіння владика Ярослав висловив вдячність о. Івану Паньківу, парафіянам, жертводавцям, нагородивши подячними грамотами.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]