Після Літургії - чин благословення на катехитичне служіння цілого грона катехитів-мирян та осіб богопосвяченого життя, прізвища яких виголошував голова комісії, а вони особисто отримували благословення від єпископа. У своєму слові Владика Ярослав наголосив на важливості катехитичного служіння, привітав катехитів із святом та подякував за жертовну працю. Потім була спільна трапеза.
Ми, катехити, безмежно вдячні Владиці Ярославу, головному катехитові єпархії, за спільно проведений час. Висловлюємо вдячність о. Миколі Витівському, голові катехитичної комісії, та секретареві комісії бр. Осипу Коцюбі за чудово організоване свято, за уміння поєднати приємне із корисним. Після обіду відбувся біблійний семінар "Читання Святого Письма: особисто та у спільноті". Провідником семінару був о. Ігор Цмоканич, за що йому велике спасибі.
На завершення свята, після "солодкого столу", о. Микола поділився враженнями від Патріаршого Собору "Жива парафія - місце зустрічі з Живим Христом", делегатом якого він був. Також голова комісії довів до відома Постанови Синоду єпископів, який відбувся після Патріаршого Собору. Отримавши практичні настанови від о. Миколи щодо організації катехитичного процесу, відбули у піднесеному настрої до своїх "виноградників". Не зіпсував наше свято і проливний дощ, який катехити сприйняли, як Боже благословення із неба на плідну працю. Нехай так і буде. Амінь!
Катехити єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]