![](/images/resized/images/stories/events/2015/apr/poh/img_9646_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Григорій наголосив, що священик в своєму служінні наслідує найвищого Пастиря - Ісуса Христа. Будучи добрим пастирем, священик знає своїх вірних, живе їхніми проблемами й успіхами. Вірні, у свою чергу, мають чути і слухатись голосу своїх пастирів, які провадять вірних дорогою спасіння.
Відтак владика Григорій наголосив, що покійний священнослужитель звертається також і до своїх співбратів у священстві: "Браття, дбайте про спасіння душ і будьте добрими пастирями!".
Після завершення Літургії відбувся чин останнього цілування: родина, духовенство, парафіяни попрощались з покійним о. Іваном Дашиничем. Відтак домовину було перевезено в с. Рогізно Жидачівського району і на місцевому цвинтарі було передано землі.
Додамо, що 27 квітня 2015 року Божого на 59-му році життя і 23-му році священства відійшов у вічність протоієрей Іван Дашинич, декан Сколівський та адміністратор парафії Собору Івана Хрестителя смт. Верхнє Синьовидне. 28 квітня чин парастасу в парафіяльній плебанії смт. Верхнє Синьовидне відслужив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. 29 квітня домовину було перенесено до місцевого храму Собору св. Івана Хрестителя, де покійний служив. Після цього відбувся чин ієрейського похорону, який очолив о. Тарас Гарасимчук, канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]