![](/images/resized/images/stories/events/2014/nov/zup/dsc04570_300_270.jpg)
Під час проповіді на Божественній Літургії єпископ, коментуючи недільне євангельське читання про зцілення гадаринського біснуватого, сказав: "Усі чуда Ісуса супроводжувалися молитвою і випливали з неї, тобто з глибокого з’єднання з Отцем Небесним". За словами проповідника, молитва – це "найпотужніша сила, яка порушує Боже серце і випрошує для ближнього потрібний дар – зцілення, визволення з-під влади лукавого".
Також владика Ярослав сказав, що люди часто недооцінюють силу молитви: "Бракує нам не раз віри в її успішність, а іншим разом – витривалості та постійності в її практикуванні". У Євангелії Ісус радить християнам не боятись посвячувати час молитві, коли дійсно хочемо допомогти нашим ближнім.
Молитва назавжди залишиться головним виявом любові. Тому владика Ярослав закликав вірних пам'ятати в своїх молитвах Українську державу, тих, які віддали за неї своє життя, поранених, потребуючих, полишених, відкинених.
Після завершення богослужіння єпископ подякував адміністратору парафії о. Любомиру Сапринюку за душпастирську працю на парафії. Додамо, що цього дня відбулось також освячення парафіяльної катехитичної школи.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]