SDE

Завершився І-й тур реколекцій для єпархіального духовенства

20 вересня 2013
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Владика Ярослав складає подяку реколектанту о. Євгену Станішевському
19 вересня завершився І-тур реколекцій для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії. На запрошення владики Ярослав (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, цьогорічні реколекції проводить о. Євген Станішевський, духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа. Дні духовної віднови цього року відбуваються у реколекційному будинку Самбірсько-Дрогобицької єпархії, що знаходиться у с. Стрілки на Старосамбірщині.

Під час духовних наук реколектанта священики роздумують над темою віри, її значенням у житті християнина та священичому служінні зокрема. Нагадаємо, що 2013 рік Божий проголошений Синодом єпископів УГКЦ Роком віри.

За щорічною традицією, в останній день І-го туру реколекцій відбулась заупокійна Божественна Літургія, яку відслужив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Під час Літургії єпископ разом з єпархіальним духовенством молились за упокій душі владики Юліана (Вороновського), першого єпископа Самбірсько-Дрогобицького, який відійшов у вічність 28 лютого цього року. Під час Літургії владика Ярослав пом'янув також усіх спочилих єпархіальних священиків.

Зазначимо, що реколекції для духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбуваються щороку, восени. Метою днів духовної віднови є створення можливості для священнослужителів в атмосфері спільної молитви часослова збагатити свій особистий духовний досвід завдяки духовним повчанням реколектанта та особистому спілкуванню з ним. Упродовж наступних 3-х тижнів відбудуться ІІ-й, ІІІ-й та IV-й тури реколекцій для решти духовенства єпархії.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: реколекції, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори