SDE

У Дрогобичі відбулось засідання Пресвітерської ради

21 лютого 2013
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Засідання Пресвітерської ради
21 лютого у м. Дрогобичі, в приміщенні єпархіального управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулось перше засідання новообраної Пресвітерської ради.

Відкриваючи засідання, владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, привітав священиків з їх обранням до дорадчого органу єпархії, а також наголосив на важливості цього уряду. Відтак духовенство обрало секретарем Пресвітерської ради о. Василя Нестера.

Згідно з регламентом засідання, о. Григорій Комар, протосинкел єпархії, ознайомив священиків зі статутом Пресвітерської ради, а о. Тарас Гарасимчук, канцлер єпархії, представив на розгляд членів ради канонічні питання.

Зазначимо, що 18 грудня 2012 року Божого владика Ярослав своїм декретом іменував членів Пресвітерської ради, до якої увійшли священики, делеговані духовенством кожного деканату єпархії, а також пресвітери, які належать до ради згідно із займаного уряду. Ще трьох членів Пресвітерської ради з-посеред єпархіального духовенства обрав єпархіальний єпископ. Термін повноважень даної Пресвітерської ради складає 5 років.

о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Пресвітерська рада

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори