SDE

Під час зустрічі владики Ярослава з головами єпархіальних комісій було обговорено заходи на 2013 рік

06 лютого 2013
Друк E-mail
Логотип Року віри
5 лютого у Дрогобичі, в приміщенні Єпархіального управління, відбулась робоча зустріч владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, з головами єпархіальних комісій.

Звертаючись до присутніх на засіданні, владика Ярослав ознайомив голів комісій з декретом, яким було затверджено план заходів у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії з нагоди Року віри. Відтак архиєрей представив календар заходів на 2013 рік. Зазначимо, що у 2013 році відбувається святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України. Також у цьому році Самбірсько-Дрогобицька єпархія святкуватиме 20-ліття з дня свого заснування.

Серед запланованих заходів у межах єпархії - паломництва до відпустових місць: Грушева, Билич, Рудок, а також регіональні святкування святкування Року віри в окремих районних центрах єпархії. Загальноєпархіальне святкування з нагоди Року віри, 1025-ліття Хрещення Руси-України та 20-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбудеться 23-24 червня у Катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Духовенство та вірні єпархії візьмуть участь також у загальноцерковних паломнитцвах до Страдчу (26 червня), Зарваниці (13-14 липня) та  Києва (17-19 серпня).

Відтак кожен голова комісії поділився конкретними пропозиціями щодо заходів, які би його комісія могла організувати у межах своєї ділянки праці. Після обговорення пропозицій голів комісій владика Ярослав доручив, щоб кожен голова комісії узгодив календар запланованих заходів з протосинкелом о. Григорієм Комарем.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Рік віри, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори