![](/images/resized/images/stories/temy/logo_viry_300_270.jpg)
Як зазначено у декреті правлячого архиєрея, під час укладення плану заходів з нагоди Року віри на єпархіальному рівні було враховано «План заходів для проведення Року віри УГКЦ на загально-церковному рівні» і «Рекомендації заходів на Рік віри на регіональному, єпархіяльному та парафіяльному рівнях», розроблених Оргкомітетом з проведення в УГКЦ Року віри на виконання рішення №30 на 2 (33) Сесії Постійного Синоду.
Відповідальними за проведення запланованих заходів є голови Єпархіальних комісій, декани, душпастирі. Згаданим особам владика Ярослав доручив у співпраці з Протосинкелом опрацювати детальніший план заходів у сфері їхньої діяльності.
Переглянути "План заходів з проведення в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії Року віри".
о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]