![](/images/resized/images/stories/events/2013/jan/dsc01545a_300_270.jpg)
Під час пастирського звернення до вірних владика Ярослав закликав вірних їх замислитись над значенням події Богоявлення. За словами архиєрея, завдяки таїнственній силі Літургії християни переживають "усі ті невимовні і спасенні речі, які два тисячоліття тому бачили і відчували тисячі людей, спостерігаючи Христове хрещення у ріці Йордан".
"Йордан, передусім, нагадує нам про повінь гріхів, які заливали цілий світ і заливають нині наше життя", - зазначив проповідник. Христос входить у води Йордану, щоб знищити людські гріхи. Завдяки Його зануренню Йорданська вода отримала від Ісуса нову силу й нову благодать, щоб потопити гріхи людські, їхню гіркоту й руйнівні наслідки. Саме тому, згадуючи спасенну євангельську подію, ми освячуємо воду й молимося, щоб через причащання води причаститися нам благодаті освячення, що веде в життя вічне (див. повний текст проповіді єпископа).
Цього ж дня архиєрей разом із священнослужителями та вірними парафій м. Дрогобича вирушили процесійною ходою на площу перед міську ратушу, де відбувся чин великого водосвяття.
Зазначимо, що напередодні, 18 січня, владика Ярослав очолив у катедральному храмі богослужіння Надвечір'я Богоявлення, а увечері відвідав Дрогобицьку духовну семінарію.
о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]