SDE

У Дрогобичі відбулось ІІІ Засідання Єпархіальної Катехитичної Комісії

03 вересня 2012
Друк E-mail
У приміщенні Дрогобицького Інституту Пресвятої Трійці 30 серпня 2012 р. Б. відбулося третє засідання Катехитичної комісії Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.

Були присутні: о. Микола Витівський (Голова Єпархіальної Катехитичної Комісії), Осип Коцюба (референт з питань катехизації) та голови деканальних катехитичних осередків: о. Роман Каденюк (Дублянський д-т), о. Ярослав Олива (Судововишнянський д-т), о. Андрій Осередчук (Трускавецький д-т), о. Андрій Древняк (Добромильський д-т), о. Ярослав Мельник (Сколівський д-т), о. Анатолій Демченко (Мостиський д-т), о. Тарас Стецко (Підбузький д-т), о. Василь Нагина (Тухольківський д-т), о. Роман Шибунька (Висоцький д-т), о. Андрій Смольський (Турківський д-т), о. Василь Сенечин (Лішнянський д-т), о. Назар Борис (Рудківський д-т), о. Володимир Луцевич (Хирівський д-т), о. Мирослав Хом'як (Меденицький д-т), о. Дмитро Заміщак (Дрогобицький д-т), о. Анатолій Цап (Славський д-т).

Основні питання порядку денного:

1. Письмові звіти Голів катехитичних осередків про катехитичне служіння в деканатах у 2011/12 н. р. (згідно Положення про деканальні катехитичні осередки).

2. Благословення катехитів на катехитичне служіння на 2012/13 н. р. Б.

3. Обговорення Положення про організацію та проведення християнської інтелектуальної гри «брейн-ринг» для учнів катехитичних шкіл на деканально-патріаршому рівнях у 2012 р. Єпархіальний рівень вирішено провести 27 жовтня 2012 р. Б. у приміщенні Дрогобицького Інституту Пресвятої Трійці.

4. Семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл, який буде організовуватись Катехитичною комісією Києво-Галицького Верховного Архиєпископства (15-17 листопада). Інформацію про цей захід буде донесено до голів ДКО після проведення засідання Катехитичної комісії КГВА УГКЦ.

5. Обговорення питання заснування Катехитичних шкіл у Єпархії.

6. Освіта та постійна формація катехитів. Курси підвищення катехитів. о. Микола повідомив, що у цьому навчальному році буде відкрито філію Інституту у м. Самборі. Це зробить більш доступним навчання студентів з Самбірського, Старосамбірського, Мостиського та Турківського районів.

7. Обговорення питання проведення у 2013 році конкурсу «Пісня Серця».

Осип Коцюба,
Секретар Катехитичної комісії СДЄ

Теми: Катехитична комісія

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори