Наприкінці Вечірні під співання стихир та звук калатал архиєрей, священнослужителі та вірні здійснили процесійний хід довкола храму. Відтак Плащаницю було внесено до церкви, де кожен під спів стихири "Благообразний Йосиф" віддав поклін Христові, покладеному у гробі.
Того ж дня владика Ярослав (Приріз) здійснив молитовні відвідини храмів Судовишнянського деканату на Мостищині. Прибувши до кожного храму, архиєрей віддав поклін Плащаниці, поспілкувався з вірними, вітаючи їх з наближенням свята Христового Воскресіння.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Фоторепортаж
- Владика Ярослав відвідав громаду с. Міжгір’я з нагоди 30-ліття освячення місцевого храму [фото]
- Проповідь на неділю Всіх святих українського народу (2026)
- У Дрогобичі відбувся форум родин на тему «Душпастирство родин в часі війни» [фото]
- Владика Ярослав у Биличах: Святість – це не заслуга, яку треба заробити, а дар, який треба прийняти і розвивати [фото]
- Проповідь з нагоди Єпархіальної прощі до с. Биличі (2026)


