Після ознайомлення зі всіма ділянками та напрямками роботи організації владика Ярослав, благословляючи працівників на щасливу працю, зосередив свою увагу на питаннях соціального служіння: «Достойно нести таке служіння – це шана для людини. В сучасному світі потребуючі кидають виклик глобалізованому, технічно розвиненому суспільству. Допомагаючи бідним чи немічним, ви прославляєте Христа, його добрі діла. Адже Ісус сказав: «Те, що Ви зробили тим найменшим, Ви мені зробили». Соціальне служіння – це п'яте Євангеліє, його практичне вираження у наших вчинках. Допомагаючи ближнім, ми наближаємося до Бога, вимолюємо для себе святість».
Цього ж дня єпископ уділив благословення реабілітантам «Назарету» (реабілітаційного центру для осіб залежних від алкоголю та наркотиків) та людям зі спільноти «Наша хата». На завершення відвідин працівники та волонтери "Карітасу" подякували архиєрею за відвідини, підтримку та Боже благословення.
Юлія Марунчак,працівник БФ "Карітас СДЄ"
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]