![](/images/resized/images/stories/events/jan/rizdvo-uvladyk-11_300_270.jpg)
На святвечір до гостей з Дніпропетровська завітали учасники недільної школи з парохії св. Миколая м. Трускавця. Під керівництвом катехитів парохії Лариси Рой та Юлії Гриньків молодь представила дніпропетровчанам театралізоване дійство вертепу.
7 січня на різдвяну вечерю до владик, згідно з багаторічною традицією, прийшли разом із сім’ями працівники єпархіальної курії. Багатий був цей вечір на колядки, вертепи, віншування. Незвичайним цьогоріч був вертеп, поставлений молоддю катедрального Собору Пресвятої Трійці. Майстерність та жива гра молодих акторів створила атмосферу двохтисячолітньої давності, а відтворені події дали можливість присутнім пережити святе Різдво у кожному серці. Канцелярія, економічний відділ, суд, комісії, семінарія, єпархіальна преса – усі віншували Владик міцним здоров’ям та довголіттям, радістю, миром та Божим благословенням. Особливим вітанням для Владик було від семінарії за участю ректора, семінаристів (тих, що вчаться, і тих, хто, готується ними стати) та священиків. А музичне вітання на скрипці у виконанні о.Мирона Бендика запам’ятається усім своєю легкістю, щирістю, майстерністю та душевністю. Щирим та безпосереднім було вітання щойноствореного дитячого хору усіх діточок, які прийшли колядувати владикам. Своїми чистими серцями та радісними обличчями вони подарували усім хвилини щасливого різдвяного дитинства.
Впродовж різдвяних свят з колядою до владик завітали студенти Дрогобицької Духовної Семінарії, молодь з Центру Душпастирства Молоді з м. Дрогобича, а також сестри-студитки.
єрей Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Наталя Копичин
Єпархіальний консультант
НПФ «Покрова»
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]