SDE

7 тисяч паломників взяли участь у прощі до с. Биличі

17 червня 2009
Друк E-mail
14 червня в неділю Всіх святих у с. Биличі вібулась щорічна загальноєпархіяльна проща, участь в якій взяла велика кількість прочан з різних теренів єпархії. Святкову Літургію очолив владика Юліян (Вороновський), єпарх Самбірсько-Дрогобицький, при співслужінні владики Ярослава (Приріза), єпископа-помічника та близько 50-ти священиків єпархії."Сьогодні ми прибули сюди як паломники, щоб дякувати Богоматері та прославляти  Господа за Боже провидіння, яке нагадує нам про те, що в житті кожного з нас, наших родин, наших громад, наших сіл і міст, нашого народу та всієї нашої держави найважливіше є бути з Богом," - з такими словами звернувся у проповіді владика Ярослав до прочан, що прибули на відпуст до Билич.
Архиєрей закликав вірних брати приклад з життя Богородиці та жертвувати Богові під час прощі біль, спрагу та втому. "Приклад Марії допоможе нам: вона є новим зразком людства, новою Євою; Богородиця жила в єдності з Богом, довіряючи йому Свої плани," - наголосив владика. Зважаючи на те, що паломництво до с. Биличі відбувається у свято Всіх святих, владика Ярослав у проповіді окрему увагу вірних зосередив на темі християнської святості. "Осягнути святість можна у будь-якій життєвій ситуації, обставинах і стані,  адже святість – це перш за все постійна готовність говорити Богові „так”, приймати Його волю," - наголосив архиєрей.

Участь цьогорічному паломництві взяла велика кількість молоді з різних деканатів. Протягом 12-13 червня тривала піша проща з м. Дрогобича, яку організував Центр душпастирства.

Наприкінці святкувань було представлено нового настоятеля храму у с. Биличі о. Володимира Нестера та складено подяку о. Тарасу Когуту, який донедавна опікувався громадою с. Биличі.

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

Теми: Добромильський деканат, Ярослав (Приріз), Биличі

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори