
Наприкінці Святої Літургії архиєрей склав подяку Богові за всіх жертводавців і будівничих місцевого храму, дзвіниці, дзвонів і за кожного вірного зокрема, адже «усі ці великі зусилля, - зазначив владика Ярослав, - це, справді, свідчення глибокої віри та вияв щирої любові до Бога всіх, хто старається про красу та велич Господньої святині». У свою чергу, настоятель місцевого храму о. Михайло Николин, декан Старосамбірський, подякував архиєрею за його участь у торжестві, а також усім присутнім пресвітерам, які розділили з вірними парохії радість освячення новозбудованої дзвіниці та дзвонів.
Інші публікації за темою
- Владика Ярослав здійснив душпастирські відвідни парафії на Мостищині [фото]
- На Рудківщині відбувся єпархіальний з’їзд молодіжних християнських спільнот УГКЦ [фото]
- Слово на єпархіальному з’їзді молоді (2026)
- Владика Ярослав висвятив на священника диякона Тараса Каблаша і вручив дипломи семінаристам 6-го курсу [фото]
- Владика Ярослав: Приймаючи Тіло і Кров Найсолодшого Ісуса, ми приймаємо у свої храми-тіла Саму Любов [фото]






