SDE

У семінарії розпочався новий навчальний рік

06 вересня 2023
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
29 серпня 2023 р. Б. відбулася Архиєрейська Свята Літургія з нагоди початку нового 2023-2024 навчального року у ДДС. Богослужіння очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та супроводив своїм співом семінарійний хор "Оранта", керівником та диригентом якого є о. Андрій Бунь.

Владика Григорій на проповіді, зокрема, сказав: "Сьогодні Бог нас запрошує подивитися на навчання в семінарії не з формальної, а з глибшої перспективи, оскільки кожен його рік є своєрідним завданням та етапом духовного зросту. Недарма сьогоднішнє Євангеліє описує обрання апостолів Ісусом Христом. Отже, на дорозі до священства, котра починається тут, у семінарії, надіятися тільки на власні сили є помилково. Варто ж завжди пам'ятати слова нашого Спасителя: «Не ви Мене вибрали, а Я – вас»".

Під час Літургії владика освятив підрясники семінаристам другого курсу. Опісля відбувся спільний святковий обід для семінаристів, викладацького складу та проводу ДДС. Серед гостей були присутні, зокрема, батьки першокурсників, з якими провів ввідну розмову о. Василь Чава, проректор з виховної частини, коротко розповівши про особливості навчання у нашій семінарії.

По завершенню спільної трапези о. Мирон Бендик, ректор ДДС, побажав семінаристам та викладачам сили й наснаги для подальшої плідної праці впродовж цього навчального року.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори