SDE

Чергова допомога надійшла для вимушених переселенців Старосамбірського деканату [фото]

19 вересня 2022
Друк E-mail
Фото Ірини ХМЕЛЬОВСЬКОЇ
Вимушені переселенці Старосамбірського деканату УГКЦ вчергове отримали допомогу від БФ "Карітас СДЄ". Місце зустрічі незмінне - подвір'я парафіяльного дому при церкві святого Миколая м. Старий Самбір.  

 

Як і обіцяли благодійники , вони відвідують наше місто щомісяця щоб допомогти тим, хто цієї допомоги потребує у теперішній важкий час. Щоразу число, тих хто отримує допомоги зростає. Цього разу було роздано 155 продуктових наборів. Допомога надається в рамках проєкту "Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022" Проєкт здійснюється за підтримки “Карітас Україна”.

“Завданням Церкви є подати руку помочі тим, хто її потребує. Якщо минулого місяця ми роздали 120 продуктових наборів та постільної білизни, то тепер число потребуючих зросло. Триматися разом – в цьому є наша сила», – прокоментував отець-декан Михайло Николин.

Теж варто згадати, що окрім матеріальної допомоги продуктами "Карітас СДЄ" протягом літа організовував безкоштовний відпочинок для дітей ВПО нашої єпархії у відпочинковому комплексі "Мшанецькі колиби" с. Мшанець Старосамбірського деканату.

Дякуємо "Карітасу" за їх невтомну працю. Принагідно, велике спасибі усім тим волонтерам — парафіянам церкви святого Миколая, які прийшли допомогти в організації видачі продуктових наборів та реєстрації вимушених переселенців.

Ірина ХМЕЛЬОВСЬКА

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Теми: Старосамбірський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори