SDE

Владику Григорія Комара іменовано головою Патріаршої літургійної комісії УГКЦ

24 липня 2022
Друк E-mail
www.synod.ugcc.ua
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував владику Григорія Комара, єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, головою Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Попередньо згоду на іменування владики Григорія Комара головою Патріаршої літургійної комісії Главі Церкви дав Синод Єпископів УГКЦ, що проходив 7–15 липня 2022 року в Перемишлі (Польща). Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Владика Григорій здійснюватиме це служіння протягом наступних п’яти років. До нього головою Патріаршої літургійної комісії був владика Гліб Лончина.

Разом з тим, Глава УГКЦ продовжив дію декретів очільників інших комісій патріаршого рівня, а саме: владики Давида Мотюка — головою Патріаршої катехитичної комісії, владики Богдана Данила — головою Патріаршої комісії у справах духовенства, владики Михайла Бубнія — головою Патріаршої комісії у справах монашества, владики Василя Тучапця — головою Відділу соціального служіння, владики Євгена Поповича — головою Канонічного відділу, владики Павла Хомницького — головою Відділу морського апостоляту.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Теми: Григорій (Комар)

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори