SDE

У Дрогобицькій духовній семінарії нові першокурсники

16 липня 2022
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
У Дрогобицькій Духовній семінарії завершились вступні випробування для бажаючих стати на шлях підготовки до священства. 8 і 9 липня приймальна комісія, до котрої з благословення преосвященного владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіальної курії, у присутності спостерігачів від єпархіального духовенства, оцінювала здібності абітурієнтів, а також глибину і зрілість їх покликання.

8 липня після медогляду абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих єпископом тем, а 9 липня до обіду складали тести з Катехизму і літургіки (по 50 з кожного предмету), а в другій половині цього ж дня відбувся іспит з музики і співу та співбесіда. Після цього приймальна комісія підвела підсумки вступної кампанії 2022 р. Б. За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 10 студентів. На завершення о.д-р Мирон Бендик, ректор семінарії, привітав першокурсників, а також їх рідних і близьких.

Нагадуємо, що бажаючі поступити до семінарії, мають змогу покращити свої знання на підготовчих курсах, які щороку організовує Дрогобицька Семінарія (починаючи з вересня). Як показує досвід, їх слухачі мають кращі шанси при вступі, а відмінники навчання отримують додаткові 0,5 бали до здобутих під час вступних випробувань до семінарії. Перед Підготовчими курсами юнаки 8-10 класів мають змогу навчатися у Малій семінарії. Традиційно навчання починається з вересня і відбувається щоп'ятниці у другій половині дня. В обох випадках воно є безкоштовним. Це чудова нагода краще ознайомитися з основами християнської віри, Біблією, церковною історією та богослужінням.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори